top of page
  • czyste serce

Pomoc dla Pana Pawła

2 maja 2021


Fundacja Avalon wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski. Jednym z jej beneficjentów jest Pan Paweł Chrostek. W wyniku urazu czaszkowo-mózgowego i innych obrażeń stał się on osobą niepełnosprawną. W życiu codziennym ma trudności z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi oraz zaburzeniami mowy i pamięci. Pan Paweł leczy się specjalistycznie oraz uczęszcza na rehabilitację.


Mama Pana Pawła, mimo że jest osobą niedowidzącą, maluje amatorsko - jest samoukiem. Z technik malarskich preferuje malarstwo olejne a jej ukochanymi tematami są konie, pejzaże oraz tematyka religijna. Pani Grażynie malowanie sprawia dużą radość a także zapewnia środki finansowe na rehabilitację jej syna.


Pomóc Panu Pawłowi można wpłacając darowiznę lub wysyłając sms charytatywny. Szczegóły na stronie fundacji Avalon:Istnieje także możliwość zlicytowania obrazów Pani Grażyny na allegro, lub ich kupna na stronie: https://www.art-malarstwo.pl/Commentaires


Les commentaires ont été désactivés.
bottom of page